Victron ESS Częstochowa – 24kVA + 43,8kWh

  • Dom
  • Projects
  • Victron ESS Częstochowa – 24kVA + 43,8kWh

Victron ESS Częstochowa – 24kVA + 43,8kWh

Opis realizacji!

Victron Miltiplus 24 kVA + Pylontech 43,8 kWh

Z dumą prezentujemy naszą najnowszą instalację magazynu energii o mocy 24kVA i pojemności 43,8kWh. Magazyn ten jest zintegrowany z instalacją fotowoltaiczną o mocy 20kWp, co pozwala na maksymalne wykorzystanie energii słonecznej i minimalizację zużycia energii z sieci. Dodatkowo, nasza instalacja jest wyposażona w agregat prądotwórczy o mocy 12kW, który automatycznie zostanie uruchomiony w razie potrzeby, aby zapewnić ciągłość zasilania. Współpracuje również z gruntową pompą ciepła, której rozruchy zostały złagodzone dzięki zamontowaniu soft startera. Dzięki temu rozwiązaniu, nasz magazyn energii zapewnia niezawodność i stabilność zasilania dla Twojego domu lub przedsiębiorstwa, a jednocześnie przyczynia się do ochrony środowiska, redukując emisję gazów cieplarnianych.

Klient: Pan Marcin
Lokalizacja: Częstochowa
Usługi:  Magazyn energii Victron

Magazyn energii Victron Energy posiada wiele funkcjonalności, które zapewniają najwyższy stopień bezpieczeństwa w Twoim domu. To trójfazowe rozwiązanie zostało zintegrowane z agregatem prądotwórczym oraz gruntową pompą ciepła. Obejrzyj film na temat tego produktu!

Moc

24 kVA

Pojemność

43,8 kWh

Akumulatory

Pylontech

Kontroler

Cerbo GX

Falownik

Multiplus

Wyślij nam wiadomość i otrzymaj darmowąsymulacje.

Powiedz nam jakie jest Twoje zapotrzebowanie na energię, i pozwól nam dobrać instalację idealną dla Twoich potrzeb.

Oferujemy produkty i usługi najwyższej jakości. Nasza gwarancja na montaż wynosi 5 lat. Utrzymujemy i monitorujemy naszej instalacje przez cały czas ich działania. Z nami nie musisz się o nic martwić, po montażu wszystkie formalności załatwimy za Ciebie.

note icon

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy w terminie 3-5 dni. Albo zadzwoń bezpośrednio do naszych eksperótw: +48 518 154 861

    Sprawdź cenę

    Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie darmową symulację uzysków oraz indywidualną ofertę.

    pl_PLPolski