Victron ESS Opole – 15kVA + 60 kWh

magazyn-energii-15kva-60kwh

Victron ESS Opole – 15kVA + 60 kWh

Opis realizacji!

Victron Miltiplus 15 kVA + Pylontech 60 kWh

Mamy ogromną przyjemność pokazać wam, jak budować profesjonalne rozwiązania magazynowania energii. nasz klient potrzebował magazynu, który będzie agregował energię z trzech oddzielnych instalacjo fotowoltaicznych i kompleksowo zarządzał energią w gospodarstwie domowym. Dodatkowo magazyn zapewni zasilanie awaryjne na wszystkich trzech fazach tzn. dla całego budynku. Nasz klient w w pierwszej kolejności zamówił u nas 5 szt. akumulatorów o łącznej pojemności 16,85 kWh. Następnie system tak mu się spodobał, że rozbudował go, aż do 27 kWh. Docelowo u klienta dostawiliśmy drugą szafę RACK 19″ i łącznie magazyn energii ma ponad 60 kWh!!!

Klient: Pan Karol
Lokalizacja: Opole, opolskie
Usługi:  Magazyn energii Victron

Magazyn energii Victron Energy posiada wiele funkcjonalności, które zapewniają najwyższy stopień bezpieczeństwa w Twoim domu. To trójfazowe rozwiązanie zostało zamknięte w kompaktowej szafie rack 19” wyposażoną w dodatkową wentylacje. Obejrzyj film na tenat tego produktu!

Moc

15 kVA

Pojemność

60 kWh

Akumulatory

Pylontech

Kontroler

CCGX

Falownik

Multiplus

Wyślij nam wiadomość i otrzymaj darmowąsymulacje.

Powiedz nam jakie jest Twoje zapotrzebowanie na energię, i pozwól nam dobrać instalację idealną dla Twoich potrzeb.

Oferujemy produkty i usługi najwyższej jakości. Nasza gwarancja na montaż wynosi 5 lat. Utrzymujemy i monitorujemy naszej instalacje przez cały czas ich działania. Z nami nie musisz się o nic martwić, po montażu wszystkie formalności załatwimy za Ciebie.

note icon

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy w terminie 3-5 dni. Albo zadzwoń bezpośrednio do naszych eksperótw: +48 518 154 861

    Sprawdź cenę

    Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie darmową symulację uzysków oraz indywidualną ofertę.