Nasze realizacje

Zobacz zdjęcia z wykonywanych przez nas realizacji. Przeczytaj opis każdej z nich i zobacz ile potrafią oszczędzić pieniędzy dla swoich właścicieli.

magazyn-energii-15kva-60kwh

Victron ESS Opole – 15kVA + 60 kWh

Mamy ogromną przyjemność pokazać wam, jak budować profesjonalne rozwiązania magazynowania energii. nasz klient potrzebował magazynu, który będzie...
Czytaj więcej
instalacja-lotos2

LOTOS – hurtownia kwiatów

Instalacja fotowoltaiczna na hurtowni kwiatów sztucznych o mocy 40 kWp. Zielona energia dla firm - sprawdź naszą ofertę.
Czytaj więcej
IMG_20210521_135412

Dębe Wielkie – ul. Polna

Kolejna instalacja wykonana została w miejscowości Dębe Wielkie. Na dachu wykonanym z blachodachówski zamontowaliśmy 20 modułów SunLink o mocy 7,5 kWp.
Czytaj więcej
IMG_20210510_110057

Kargoszyn – ul. Willowa

Kolejna instalacja wykonana została w Kargoszynie. Na dachu z dachówki ceramicznej zamontowaliśmy 11 modułów SunLink o mocy 4,125 kWp.
Czytaj więcej
IMG_20210427_150233

Łomianki – ul. Michałowicza

Kolejna instalacja wykonana została w Łomiankach. Na dachu z blachodachówki zamontowaliśmy 26 modułów SunLink o mocy 9,75 kWp.
Czytaj więcej
IMG_20210423_144251

Grudusk – ul. Ciechanowska

Kolejna nasza instalacja powstała w miejscowości Grudusk. Pan Szymon zdecydował się instalację o mocy 6,75 kWp.
Czytaj więcej
Wczytaj więcej

Nasza doświadczona firma zrealizowała wiele inwestycji na terenie Warszawy i całej Polski. Zawsze podchodząc rzetelnie do obowiązków i indywidualnie do potrzeb Klienta, przekazywaliśmy najważniejsze informacje, dotyczące m.in. tego, ile energii produkuje ogniwo, czy możliwy jest bezinwazyjny montaż paneli fotowoltaicznych oraz jak wygląda mocowanie ich na takich elementach jak dachówka. Bardzo ważne również było dla nas dokładne zaprezentowanie kosztów związanych z przedsięwzięciem. Uczciwe warunki, jak i otwartość na inwestorów sprawiły, że zaufało nam wielu ludzi, powierzając zadanie, jakim jest zakładanie fotowoltaiki na ich posesjach. Jakie były tego efekty? To najlepiej widać na zdjęciach przykładowych realizacji.

Profesjonalny montaż fotowoltaiki na terenie całej Polski

Za zleceniem stoi jakaś historia. Nigdy nie chcieliśmy, aby to była po prostu sprzedaż i montaż modułów fotowoltaicznych. Pragnęliśmy, aby nasi Klienci mogli w pełni wykorzystać potencjał dostarczonych rozwiązań. Dokonywaliśmy więc dokładnych wyliczeń, wybieraliśmy technologię i prezentowaliśmy cały projekt inwestorom. Po uzyskaniu akceptacji – przystępowaliśmy do pracy.

Wiele z dotychczas zrealizowanych zadań dotyczyło bezinwazyjnego zakładania fotowoltaiki i systemów on-grid, czyli ze stałym wykorzystaniem mocy i ewentualnym przekazaniem nadwyżki energii do sieci. W kilku przypadkach jednak postawiliśmy na rozwiązania hybrydowe – czyli zarówno on-grid, jak i off-grid, polegający na możliwości magazynowania wyprodukowanej elektryczności. Tak było na przykład w Wielogasie Brzezińskim, gdzie często zdarzają się przerwy w dostawie prądu. Klient, z racji wykonywanego zawodu, potrzebował stałego dostępu do zasilania. Instalacja fotowoltaiczna, której montaż obejmował m.in. panele, magazyn energii i zasilacz awaryjny, to było najwłaściwsze rozwiązanie. Co ważne, cena montażu fotowoltaiki była przystępna.

Zdarzały się też realizacje, gdzie poprawialiśmy błędy innych fachowców. Zlecenie w Wołominie wyraźnie pokazało, jak ważne jest, aby firmy zakładające fotowoltaikę zatrudniały specjalistów. Po szybkim kontakcie z nami byliśmy w stanie dostarczyć i odpowiednio skonfigurować rozwiązania dostosowane do potrzeb Klienta, niemal o włos zapobiegając tragedii. Instalacja fotowoltaiczna z montażem gwarantowała inwestorowi maksymalną wydajność dostarczonych rozwiązań, a jednocześnie – estetyczne wykonanie.

Interesującą inwestycję wykonaliśmy także w Brwinowie, niedaleko Warszawy. Tym razem montaż fotowoltaiki, panela fotowoltaicznego nie był możliwy na dachu domu ani na gruncie. Przywieziony na działkę panel słoneczny i elementy instalacji fotowoltaicznej na szczęście udało nam się ulokować na garażu. Bez stosowania „ekierek”, niemal na płasko, udało się wykonać zlecenie.

Skorzystaj z oferty doświadczonej firmy

Jeśli i Ty przymierzasz się do takiej inwestycji i interesuje Cię bezinwazyjne mocowanie fotowoltaiki np. na dachówce – skontaktuj się z nami. Wybierając prezentowaną ofertę, masz pewność, że współpracujesz z doświadczonymi specjalistami. Dokładnie zaprezentujemy, jaki będzie koszt montażu paneli słonecznych i całej instalacji fotowoltaicznej, a dzięki programom dofinansowania – wydatek ten może stać się bardziej przystępny. Jeśli chcesz, aby pracę zrealizowały dobre firmy montażowe paneli fotowoltaicznych, skontaktuj się z nami