Fotowoltaika dla firm

Oferujemy kompleksowe usługi montażu instalacji fotowoltaicznych dla firm i inwestorów. Dostarczamy najwyższą jakość usług na terenie całego kraju.

Aby w profesjonalny sposób dobrać instalację do własnych potrzeb, pozwól nam przeprowadzić darmowy audyt, który określi wielkość intalacji.

+48 518 154 861

Oferta B2B - szybki zwrot z inwestycji

Przekonaj się jak dużo może zyskać Twoja firma inwestując w fotowoltaikę. Instalacja fotowoltaiczna pomoże nie tylko zredukować koszty utrzymania budynku, ale także będzie ekologiczną wizytówką dla Twojej działalności.

Wykonamy pełny audyt energetyczny dla siedziby Twojej firmy, a następnie zaproponujemy optymalne rozwiązanie, tak aby zwrot z inwestycji był jak najszybszy.

Charakterystyka pracy przedsiębiorstwa idealnie wpasowuje się w czas największej produkcji z instalacji fotowoltaicznej. Energia elektryczna będzie dostarczana do Twojej firmy wtedy, kiedy tego najbardziej potrzebujesz. Jeśli w Twojej branży produkuje się znaczną ilość energii biernej, pomożemy dobrać takie baterie kondensatów, aby ją skompensować w optymalny sposób. Co więcej, jeśli Twoja firma posiada systemy krytyczne, które potrzebują zasilania awaryjnego, zapoznaj się z naszą ofertą na magazyny energii dla firm!

Realizujemy instalację na terenie całej Polski, a współpracując z nami możesz być pewny profesjonalnej obsługi i wysokiej klasy podzespołów z długą gwarancją. Świadczymy także usługi serwisowania oraz przeglądów wykonanych przez nas instalacji.

Statystyki i liczby

Ceny energii w Polsce rosną w sposób ciągły już ponad dekadę. Nie trudno przewidzieć, że ze względu na rosnące wymagania ze strony Unii Europejskiej
w obszarze redukcji emisji CO2
i ograniczenia produkcji energii elektrycznej z paliw kopalnych (głównie węgla kamiennego i brunatnego), ten trend będzie utrzymywał się jeszcze przez wiele lat.

Polska stoi na granicy dużej transformacji energetycznej oraz modernizacji sieci przesyłu energii. To najlepszy moment, aby zainwestować w OZE. Widać jak co chwilę uruchamiane są kolejne programy wsparcia dla przedsiębiorców, którzy jeszcze zastanawiającą się nad inwestycją w tym obszarze.

Oprócz wymiernych korzyści finansowych w ten sposób zapewnisz zieloną wizytówkę dla swojej organizacji.

Prognoza cen za energię elektryczną netto

Jak to działa?

Po zamontowaniu przez nas instalacji fotowoltaicznej na Twoim dachu, wymianie licznika na dwukierunkowy i podłączeniu jej do sieci zacznie ona produkować energię elektryczną. Energię, którą wyprodukuje w pierwszej kolejności pójdzie na Twoje potrzeby. Następnie nadwyżka w produkcji zostanie “wysłana” do Zakładu Energetycznego i zapisana w Twoim wirtualnym magazynie energii do wykorzystania na później. Za tę operacje ZE pobiera prowizję w postaci 20%. To znaczy, że za każde 1000 kWh nadwyżki do wykorzystania na później pozostanie Ci 800 kWh. Jeśli nie chcesz oddawać 20% przeczytaj o magazynach energii!

IMG_20210423_144310

Dlaczego my?

Jesteśmy profesjonalistami. Odnawialne Źródła Energii to obszar naszego zainteresowania. Wiedzę na temat fotowoltaiki powiększamy z każdym dniem. Nasza praca charakteryzuje się bardzo wysoką jakością i bezpieczeństwem wykonania. Korzystamy z zabezpieczeń najlepszych niemieckich producentów, a to one są podstawą dobrze wykonanej instalacji.

Profesjonalna obsługa

Z nami możesz być pewny że Twoja instalacja będzie dobrana i zamontowana w optymalny sposób.

Szeroka wiedza techniczna

Znamy specyfikę i niuanse konstrukcyjne dachów, nasi elektrycy to najlepsi specjaliści na rynku.

Podzespoły wysokiej jakości

Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń AC i DC oraz z modułów i falowników z jedną najdłuższych gwarancji na rynku.

Najczęstsze pytania

Potrzebą moc instalacji możemy oszacować na podstawie faktury za energię elektryczną. Najczęściej na fakturze znajduję się informacja o całkowitym zużyciu energii za poprzedni rok. Na podstawie tej informacji wykonujemy symulację i dobieramy najbardziej optymalny rozmiar na Twoje potrzeby.
Na ten moment instaje tylko dofinansowanie dla instalacji powyżej 2 MWh. Przedsiębiorcy mogą ubiegać się o pomoc zwrotną na inwestycje polegające na budowie lub przebudowie instalacji wykorzystujących energię promieniowania słonecznego o mocy powyżej 2 MWe. Maksymalny poziom dofinansowania jest ustalany zgodnie z zasadami udzielania pomocy publicznej, jednak nie więcej niż 85 proc. i nie może przekroczyć 15 mln euro dla jednego przedsiębiorcy na jeden projekt.

http://nfosigw.gov.pl/o-nfosigw/aktualnosci/art,1720,80-mln-zl-dla-przedsiebiorcow-na-fotowoltaike.html
Instalacje fotowoltaiczne poniżej 50 kWp wykonuje się na zgłoszenie, tzn. nie wymagają pozwolenia na budowę. Instalacje powyżej 50kWp wymagają już projektu i pozwolenia na budowę.

Zrealizowane projekty

Wyślij nam wiadomość i otrzymaj darmową symulacje.

Powiedz nam jakie jest Twoje zapotrzebowanie na energię i pozwól nam dobrać instalację idealną dla Twoich potrzeb.

Oferujemy produkty i usługi najwyższej jakości. Nasza gwarancja na montaż wynosi 5 lat. Utrzymujemy i monitorujemy nasze instalacje przez cały czas ich działania. Z nami nie musisz się o nic martwić, po montażu wszystkie formalności załatwimy za Ciebie.

note icon

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy w terminie 3-5 dni. Albo zadzwoń bezpośrednio do naszych eksperótw: +48 518 154 861

    Sprawdź cenę

    Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie darmową symulację uzysków oraz indywidualną ofertę.