Loxone

Automatyka domowa

System Loxone to jeden z najbardziej zaawansowanych rozwiazań oparty o sztuczną inteligencję na rynku. Bardzo dobrze napisane algorytmy i perfekcyjne dopracowane podzespoły tworzą idealny duet dla Twojego domu.

Serce instalacji

Jak działa automatyka domowa z Loxone?

Sercem Loxone jest zielony Miniserver. Precyzyjnie rozpoznaje, kiedy musi zainterweniować i przekazuje niezbędne polecenia do odpowiednich urządzeń. Oczywiście zgodnie z twoimi indywidualnymi potrzebami! 

Oświetleniezacienianieogrzewaniemultimedia oraz pozostałe technologie doskonale ze sobą współgrają w Loxone i to bez żadnej akcji z twojej strony. Na przykład stacja meteorologiczna przekazuje pozycję słońca do Miniservera, co sprawia, że na podstawie tych informacji opuści on żaluzje. Jeżeli jednak nadal chcesz zmienić ustawienia, według swoich preferencji, możesz to łatwo zrobić za pomocą aplikacji Loxone lub naszych elementów sterujących.

Miniserwer LOXONE

Aby w profesjonalny sposób dobrać instalację do Twoich potrzeb, pozwól nam przeprowadzić darmowy audyt, który określi jakie rozwiązania można zastosować w twoim domu.

+48 518 154 861

Twój inteligentny dom - komfort i niezależność

Loxone Smart Home to dom, który myśli i zachowuje się jak my. Opiekuje się nami adekwatnie do pory roku, pogody i naszego stylu życia. Prawdziwie inteligentny dom sam stara się o większość zadań w zakresie bezpieczeństwa, komfortu i oszczędności. Jednocześnie daje nam maksymalną kontrolę i nie zakłóca prywatności.

W jaki sposób połączyć SmartHome z instalacją fotowoltaiczną?

W bardzo słonecznie dni, instalacja fotowoltaiczna będzie produkowała więcej energii, niż na bieżąco zużywa budynek. W standardowej sytuacji cała nadwyżka energii będzie wysyłana do sieci. Każda mikro instalacja ma największą skuteczność jeśli posiada wysoką auto konsumpcję. System Loxone może w inteligentny sposób wykrywać kiedy jakie nadwyżki mają miejsce oraz w tym czasie dogrzewać ciepłą wodę użytkową do wyższej temperatury lub informować użytkownika o nadwyżkach energii i sugerować wstawienie prania lub zwiększenie mocy ładowania samochodu elektrycznego.

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem inteligentnych budynków Loxone. Zaprojektujemy, wycenimy i wykonamy dla Ciebie wymarzony system SmartHome.