Brwinów – ul. Krynicznka

Brwinów – ul. Krynicznka

Poniżej historia kolejnej instalacji PV, motywowanej chęcią obniżenia rachunków i odciążenia środowiska poprzez własną produkcję energii elektrycznej.
Opis realizacji!

Instalacja 5,18 kWp

Pani Małgorzata zdecydowała się na instalację fotowoltaiczną głównie ze względów ekonomicznych. Niestety dach domu, w którym mieszka, nie pozwalał na położenie na nim instalacji z powodu swojej konstrukcji. Innym przeciwwskazaniem był zbliżający się remont komina.
Na szczęście możliwy okazał się montaż na dachu garażu systemem dwugwintów dokrokwioych. Na sąsiednim garażu znajdowała się instalacja właściciela mieszkającego obok, natomiast była wykonana mało estetycznie na ekierkach skierowanych w stronę południową.
W symulacji wykonanej w programie #PVSOL okazało się że zamiast “ekierek” można zamontować jeden moduł PV więcej. Bez strat wydajności, w tej samej cenie (cena ekierek = cena jednego modułu) wykonaliśmy instalację na płasko, która jest estetyczna i nie zasłania widoku z okna.

Klient: Pani Małgorzata
Lokalizacja: Brwinów, mazowieckie
Usługi: Intalacja PV

Moc

5,18 KWp

Roczny uzysk

4 771 KWh

Roczny zysk

3 339 zł

Moduły

TrinaSolar

Falownik

SofarSolar

Wyślij nam wiadomość i otrzymaj darmowąsymulacje.

Powiedz nam jakie jest Twoje zapotrzebowanie na energię, i pozwól nam dobrać instalację idealną dla Twoich potrzeb.

Oferujemy produkty i usługi najwyższej jakości. Nasza gwarancja na montaż wynosi 5 lat. Utrzymujemy i monitorujemy naszej instalacje przez cały czas ich działania. Z nami nie musisz się o nic martwić, po montażu wszystkie formalności załatwimy za Ciebie.

note icon

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy w terminie 3-5 dni. Albo zadzwoń bezpośrednio do naszych eksperótw: +48 518 154 861

    Request A Quote

    We take great pride in everything that we do, control over products allows us to ensure our customers receive the best quality service.

    AllEmailPhone
    pl_PLPolski