Komorów – ul. Waldemara

Komorów – ul. Waldemara

Kolejna nasza instalacja powstała w miejscowości Komorów. Pan Piotr zdecydował się instalację o mocy 8,96 kWp.
Opis realizacji!

Instalacja 8,96 kWp

Pan Piotr jest właścicielem dużego domu w podwarszawskiej miejscowości. Od paru lat Pan Piotr dba o środowisko wierzy że zachowania ekologiczne będą miały pozytywny wpływ na funkcjonowanie przyszłych pokoleń. Jako że jego dom zużywa bardzo dużo energii zainteresowała go tematyka instalacji fotowoltaicznych.
Wykonaliśmy audyt oraz dokonaliśmy symulacji zacienień, na podstawie których dobraliśmy moc instalacji. Aby spełnić wymogi bezpieczeństwa koniecznym było zamontowanie skrzynki z zabezpieczeniami możliwie blisko dachu – na życzenie klienta zastosowaliśmy specjalnie pomalowaną skrzynkę elektryczną, w kolorze ceglanym, odporną na warunki atmosferyczne.
Dziś Pan Piotr cieszy się bezpieczną instalacją fotowoltaiczną wykonaną na dwóch połaciach dachu. Od czasu uruchomienia instalacji minął już ponad miesiąc i ilość wyprodukowanej energii jest równoważna jednej tonie CO2 to tyle ile wyniosła by emisja tego gazu cieplarnianego przy użyciu paliw kopalnych. Dodatkowo Pan Piotr cieszyć się będzie rachunkami na poziomie 7 złotych miesięcznie.

Klient: Pan Piotr
Lokalizacja: Komorów, mazowieckie
Usługi:  Instalacja fotowoltaiczna

Moc

8,96 KWp

Roczny uzysk

7 691 KWh

Roczny zysk

5 383 zł

Moduły

SunLink

Falownik

SAJ

Wyślij nam wiadomość i otrzymaj darmowąsymulacje.

Powiedz nam jakie jest Twoje zapotrzebowanie na energię, i pozwól nam dobrać instalację idealną dla Twoich potrzeb.

Oferujemy produkty i usługi najwyższej jakości. Nasza gwarancja na montaż wynosi 5 lat. Utrzymujemy i monitorujemy naszej instalacje przez cały czas ich działania. Z nami nie musisz się o nic martwić, po montażu wszystkie formalności załatwimy za Ciebie.

note icon

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy w terminie 3-5 dni. Albo zadzwoń bezpośrednio do naszych eksperótw: +48 518 154 861

    Sprawdź cenę

    Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie darmową symulację uzysków oraz indywidualną ofertę.

    pl_PLPolski