Szybki kontakt

Email: biuro@enerp.pl
Telefon: 518 154 861

Lokalizacja

Ul. Ostródzka 130,
03-289 Warszawa

Fotowoltaika do gospodarstw domowych, rolnych oraz firm!

Zminimalizuj rachunki inwestując energię ze słońca. Skontaktuj się
z nami w celu dobrania optymalnego rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Instalacja fotowoltaiczna to najlepsza inwestycja dla Twojego domu

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Jesteśmy rodzinną firmą działająca na terenie całej Polski. Świadczymy usługi w zakresie zakupu i montażu mikro i małych instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii, solarnych systemów UPS. Realizujemy projekty on-grid, off-grid oraz hybrydowe. Zajmujemy się także odpowiednim doborem i montażem pomp ciepła.

Podejmując z nami współpracę otrzymasz najwyższą jakość usług i podzespołów z jedną najdłuższych gwarancji na rynku. Inwestycje, które realizujemy zawsze zawierają kompletny projekt powykonawczy oraz wszystkie dokumenty potrzebne do otrzymania dotacji i dofinansowań. Współpracujemy z instytucjami udzielającymi korzystnego finansowania inwestycji.

40+ Ton zaoszczędzonego CO2

Magazyn energii to idealna inwestycja w niezależność.

Sprawdź nasze ostatnie realizacje!

Realizujemy inwestycje dla domów, firm oraz gospodarstw rolnych!

Zobacz w czym się specjalizujemy i jak możemy Ci pomóc w oszczędzaniu pieniędzy.

Fotowoltaika dla domu

Instalacja fotowoltaiczna, czyli wytwarzanie prądu bezpośrednio z promieni słonecznych to najprostszy i najbardziej wydajny sposób na obniżenie rachunków za energię elektryczną. Ten sposób inwestycji zwraca się już w okresie około 6 lat i bije rekordy popularności.

Fotowoltaika dla firm

Przekonaj się jak dużo może zyskać Twoja firma inwestując  w fotowoltaikę. Instalacja fotowoltaiczna pomoże nie tylko zredukować koszty utrzymania budynku, ale także będzie ekologiczną wizytówką dla Twojej działalności.

Magazyny energii

Zastosowanie magazynu energii  w instalacji domowej ma szereg zalet. Największą zaletą jest ciągłość zasilania domu nawet gdy sieć energetyczna ulegnie awarii. Gdy uliczne latarnie zgasną i sąsiedzi będą siedzieć przy świeczkach to ty będziesz cieszył.

Zakładanie fotowoltaiki

Głównym profilem naszej działalności jest fotowoltaika z montażem na terenie całego kraju. Ofertę kierujemy do gospodarstw domowych, rolnych i przedsiębiorców, którzy chcą wykorzystać zalety paneli słonecznych na potrzeby użytku domowego i komercyjnego. Wszystkim klientom proponujemy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne renomowanych marek. Własne ogniwa zamontowane na gruncie czy dachówce budynku to mniejszy koszt płaconych rachunków za prąd i pozytywny wpływ na ekosystem. Wieloletnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii pozwala nam na zaproponowanie produktów najlepszej jakości oraz konkurencyjne ceny. Zakładając układy solarne z firmą ENERP z Warszawy, otrzymacie Państwo wymierne korzyści.

Bezinwazyjny montaż paneli fotowoltaicznych na dachu

Oferujemy profesjonalne mocowanie fotowoltaiki na dachówce budynku, wykorzystując specjalny system szyn. Ten bezinwazyjny montaż paneli fotowoltaicznych jest neutralny dla poszycia dachu i stanowi sprawdzony sposób korzystania z czystej i zielonej energii solarnej. Naszymi klientami są osoby indywidualne, ale też firmy. Zakładające fotowoltaikę zespoły z naszego przedsiębiorstwa są wyposażone we wszelkie niezbędne zabezpieczenia pozwalające im pracować na wysokościach.

Montaż instalacji fotowoltaicznych poprzedza sporządzenie analizy warunków pogodowych oraz pomiaru zysku produkcji padających fotonów w konkretnej lokalizacji. Po wykonaniu tych czynności zespół profesjonalnych i doświadczonych monterów dokonana mocowania fotowoltaiki na dachówce.

Osoby fizyczne oraz firmy montażowe paneli fotowoltaicznych otrzymają od nas merytoryczne wsparcie przy doborze optymalnej instalacji solarnej.

Zakładając fotowoltaikę z naszą firmą, otrzymasz wymierne korzyści społeczne, ekonomiczne i środowiskowe. Wśród nich należy przede wszystkim wymienić:

 • profesjonalną obsługę i merytoryczne doradztwo,
 • szybki montaż,
 • duża wydajność ogniw solarnych,
 • niższe rachunki płacone za prąd,
 • dostęp do nieograniczonego zasobu czystej, słonecznej energii,
 • wzrost wartości nieruchomości budynkowej i gruntowej,
 • brak emisji szkodliwych substancji i pozytywny wpływ na otaczające środowisko naturalne i lokalny ekosystem.

Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty instalacji solarnych z montażem adresowanej do gospodarstw domowych, rolnych i firm.

Tania energia zawsze, kiedy jej potrzebujesz!

Dostarczamy najwyższą jakość montażu oraz produktów.

W naszych instalacjach używamy podzespołów najwyższej jakości. Preferowane przez nas moduły fotowoltaiczne SunLink posiadają
20 letnią gwarancję produktową oraz 30 letnia gwarancję na uzysk! Instalowane przez nas inwertery SofarSolar już od dawca podbijają serca klientów i instalatorów swoją bezawaryjnością i prostotą obsługi.

Tania energia zawsze, kiedy jej potrzebujesz!​ Sprawdź cenę.

Jako lider w dystrybucji materiałów solarnych, staramy się zapewnić szybką
i kompetentną obsługę. Możemy zrobić kalkulację w kilka minut. Dowiedz się ile możesz zaoszczędzić i w ile zwróci Ci się inwestycja.

  Sprawdź cenę

  Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie darmową symulację uzysków oraz indywidualną ofertę.

  Nowości z branży fotowoltaicznej

  Ostatnie artykuły

  moj-prad-5

  Mój Prąd 5.0 – jak wygląda dotacja na fotowoltaikę?

  Mój Prąd 5.0 – jak będzie wyglądała dotacja na fotowoltaike?   Wstęp Fotowoltaika staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem dla gospodarstw domowych, spółdzielni, rolników indywidualnych oraz współwłaścicieli jednorodzinnych budynków…
  Czytaj więcej
  zycie-na-offgrid

  Czy off-grid w Polsce jest możliwy?

  Czy off-grid w Polsce jest możliwy? Instalacja wyspowa – co to jest? Instalacja wyspowa off-grid to samodzielny system energetyczny oparty na odnawialnych źródłach energii, takich jak energia słoneczna,…
  Czytaj więcej
  byd_vs_pylon

  Pylontech VS BYD: Przewodnik po wyborze odpowiedniej baterii do instalacji magazynowania energii

  Pylontech VS BYD: Przewodnik po wyborze odpowiedniej baterii do instalacji magazynowania energii   Jak działa magazyn energii?   Zasada działania magazynu energii Magazynowanie energii elektrycznej to proces przechowywania…
  Czytaj więcej

   

  Montaż instalacji fotowoltaicznej na gruncie

  Na terenie Warszawy montaż fotowoltaiki na gruncie wykonywany przez wykwalifikowany zespół instalatorów ENERP posiadających stosowne uprawnienia i wieloletnią praktykę w tego typu usługach. Realizację inwestycji poprzedza indywidualny audyt miejsca. Jego celem jest ocena stopnia nasłonecznienia, który ma wpływ na dobór odpowiednich podzespołów solarnych. Montaż instalacji fotowoltaicznej na gruncie obejmuje dwa podstawowe urządzenia:

  • panele – składające się z pojedynczych ogniw połączonych w modułowy zestaw,
  • falownik – który wykonuje konwersję prądu stałego na przemienny.

  Chcesz być eko? Postaw na odnawialne źródła energii. Zakładanie fotowoltaiki na każdej nieruchomości gruntowej to nasza specjalność. Elastyczność i wszechstronność naszej oferty handlowej pozwala obniżyć koszt montażu paneli słonecznych. Przekonaj się!

  Koszt montażu instalacji fotowoltaicznej

  Jaki jest koszt montażu instalacji fotowoltaicznej? Zapraszamy do skorzystania z naszego kalkulatora, który pozwoli na wstępne oszacowanie kosztorysu. Cena montażu fotowoltaiki determinowana jest m.in. miejscem, mocą urządzeń słonecznych, rodzajem i wielkością dachu. Ważnym czynnikiem jest także stopień nasłonecznienia lokalizacji. Zakładając instalację, należy bowiem znać, ile energii produkuje ogniwo fotowoltaiczne? Wiedza ta jest niezbędna do określenia optymalnej liczby paneli. Planujesz zamontować w domu lub firmie system solarny? – Skorzystaj z naszej atrakcyjnej cenowo i zróżnicowanej oferty, jaką jest instalacja fotowoltaiczna z montażem!

  pl_PLPolski